Dětský příměstský tábor organizovaný Městem Buštěhrad - II. turnus

Ve druhém turnusu jsme s dětmi hrály různé pohybové hry a soutěže, aby se děti dobře mezi sebou integrovaly a vytvořily si tak kamarádské vztahy.

Splnili jsme jim přání, že si dají oběd na zahradě.

Navštívili jsme Letiště Václava Havla v Praze a měli jsme to s krásnou exkurzi v prostorách letiště. Poslední den jsme si udělali výlet do Úžic, kde jsme navštívili resort Svět.

Zde je několik fotografií z druhého turnus.

Děti se skvěle integrovaly a vytvořily si mezi sebou krásné kamarádské vztahy. Velmi tomu pomohlo, že děti mohly chodit první i druhý turnus, který město dětem umožnilo a nabídlo jim skvělé prostředí školy, výborný vedoucí tým po oba dva turnusy a  paní Mocová  dokázala pro děti zajistit finanční prostředky. Za léta praxe, kterou mám u dětí bych tímto způsobem chtěla všem moc poděkovat.

Zvládli jsme za čtrnáct dní ohromný a úspěšný kus práce se skvělým výsledkem. Děti měly oči plné záře a na tváři úsměv.

Poděkování tedy patří všem, co se podíleli na městském úřadě v Buštěhradu,

dále paní Mocové

a  dovolte mi jmenovat i vedoucí tábora obou dvou turnusů:

Matěj Kraus

Lukáš Motyčka

Iveta  Motyčková

Jiří Pachman

Viktoriya  Khmelyuk

Je to úžasné a děkuji všem za tuto příležitost, kterou dětem nabídli.

S přáním hezkého dne,

Hlavní vedoucí Hana Frantíková Tichá

Akce byla pořádána v rámci projektu na integraci držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR

Datum publikování: 29. 8. 2023