O webu

Tyto oficiální stránky města Buštěhradu byly zprovozněny 1. ledna 2016. Jejich provozovatelem je Městský úřad Buštěhrad.

Personální zajištění

Na tvorbě webu a údržování aktuálnosti jeho obsahu se podílejí především:

  • Mgr. Dana Heráňová - technické zabezpečení fungování stránek - s připomínkami k funkčnosti stránek se můžete obrátit na adresu heranova@mestobustehrad.cz
  • Martin Kosa - referent pro granty a kulturu - editace obsahu stránek - s připomínkami k obsahu se můžete obrátit na adresu kosa@mestobustehrad.cz
  • Další zaměstnanci MěÚ Buštěhrad podle svých kompetencí
  • Grafický návrh: Otakar Korolus
  • Zpracování znaku města: Michal Fiala
  • Fotografie hlavička: Martin Homola

Historie webových prezentací Buštěhradu

Předchozí webová prezentace Buštěhradu na adrese www.mestobustehrad.cz byla v provozu od 19. dubna 2004. Na začátku roku 2005 web Buštěhradu zúčastnil soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Získal zde 1. místo v krajském kole v kategorii měst (ze 16 účastníků) a reprezentoval tak Středočeský kraj v celostátním kole. V celorepublikovém finále potom náš web obsadil 4. místo (ze 16 účastníků finále). Navíc si odnesl Zvláštní cenu ministra vnitra za nejlepší bezbariérovou přístupnost mezi všemi soutěžními weby. Městskému úřadu tyto úspěchy přinesly i hodnotné ceny - LCD monitor za krajské vítězství a digitální fotoaparát k ocenění za bezbariérovou přístupnost.

V březnu 2005 byl tento web zařazen do dnes již neexistující galerie Moderní web - top českého a slovenského webdesignu.