Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Historie města Buštěhrad

Autor: Daniela Javorčeková

Datum: 15.10.2018, 07:56

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Historie města Buštěhrad

Autor: Miroslava Jiráková

Datum: 13.10.2018, 01:50

 

 Událo se, fotografie z akcí

Rozsvícení vánočního stromku 2018

Po druhé na zámeckém nádvoří se rozsvítil vánoční strom na Buštěhradě. Kromě tradičního svařeného vína a čaje zdarma přibyly stánky drobných prodejců a pódium pro účinkující. Sešlo se nás přes čtyři sta!

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Rekonstrukce buštěhradského zámku pokračuje, chystají se i další projekty

Buštěhradský zámek, který byl před časem kompletně navrácen do majetku města, i nadále mění svoji podobu. V současné době byla dokončena oprava části sídla, kam se přestěhovalo městské informační centrum. Jak potvrdila Kladenskému deníku starostka Buštěhradu Daniela Javorčeková, podařilo se aktuálně opravit barokní část, kde je i kavárna.

Autor: Kateřina Nič Husárová, Kladenský deník, datum: 30.8.2018