Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: Diskutujte se starostkou

Autor: Daniela Javorčeková

Datum: 17. 04. 2018 12:07

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: Diskutujte se starostkou

Autor: Vladimír Novák

Datum: 17. 04. 2018 11:25

 

 Událo se, fotografie z akcí

Den dětí 3. 6. 2018

Den dětí, který se i letos konal v zámeckém parku, měl příznačný název „Pouť“. Od rána už nám svítilo sluníčko a o to víc nás bavilo dětem chystat zábavu na odpoledne. Poslední přípravy se rozjely, hlavně všechno dobře zkoordinovat, aby vše proběhlo hladce. Se zábavou nám pomáhaly spolky, které jsme oslovili. V parku tak děti mohly narazit na spoustu stanovišť.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Bushfest podpořil záchranu buštěhradského zámku

Město Buštěhrad pořádalo v sobotu spolu s místními spolky multižánrovou hudební benefici Bushfest. Ta podpořila záchranu chátrajících částí buštěhradského zámku, které se vracejí do majetku města.

Autor: Jan Brabec, Kladenský deník, datum: 27.5.2018