Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

Níže můžete shlédnout film Buštěhrádek, aneb co nám zanechali naši předci, který v roce 2017 natočila buštěhradská režisérka žijící v Londýně Alice Doušová u příležitosti 520. výročí povýšení Buštěhradu na město.

Buštěhrádek from Alice Dousova- Zuketa LTD on Vimeo.

 Diskusní fórum

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Parkování

Autor: marcela mikšovicova

Datum: 13. 2. 2024, 12:06

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Obecní pozemek

Autor: Tomášek

Datum: 1. 7. 2023, 23:23

 

 Událo se, fotografie z akcí

Masopust na Buštěhradě

Buštěhradský spolek Buštěhrad sobě se jako vždy ujal své role pořadatele Masopustního průvodu, který byl opět hojně navštíven.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

"Nafťák" oslavil padesátku, dárkem dostal penaltu. Bude vážně končit?

S velkou slávou oslavil padesátku známý kladenský fotbalový trenér Zdeněk Nachtigal. Specialista na výchovu fotbalové mládeže, jakých není nikdy dost, slavil slavnostním přáteláčkem na hřišti v Buštěhradu.

Autor: Rudolf Muzika, Kladenský deník, datum: 27. 5. 2022