Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Obchvat, silnice I/61

Autor: Martina Haklová

Datum: 12.9.2020, 20:42

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Zdroj informací

Autor: Jaroslav Doležal

Datum: 9.9.2020, 22:15

 

 Událo se, fotografie z akcí

Malá letní hudba - Trojlístek výjimečných

Lehce bláznivý nápad uspořádat malé koncerty živé hudby před promítáním letního kina vznikl ještě za dlouhých dnů a týdnů během kruté koronavirové karantény, kdy jsme všichni byli izolováni jeden od druhého, nikam se nechodilo, nebylo divadlo, nezněla hudba… Z těch, kteří ihned nadšeně souhlasili, nakonec mohl přijet trojlístek výjimečných.  

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Buštěhradští chtějí ve městě vzkřísit svůj sbor dobrovolných hasičů

V Buštěhradu zakládají místní nadšenci spolek dobrovolných hasičů. Přestože se město se třemi a půl tisíci obyvateli stále rozrůstá, sbor v současné době nemá. To se má ale změnit. Parta dobrovolníků chce společně vzkřísit někdejší tradici. Sbor hasičů ve městě existoval od roku 1887 až do začátku milénia, kdy pro nedostatek členů a nečinnost zanikl.

Autor: Kateřina Nič Husárová, Kladenský deník, datum: 3.6.2020