Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Zápisy ze zasedání

Autor: Petr

Datum: 7.1.2020, 19:19

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Zasedání

Autor: Marcela

Datum: 18.12.2019, 10:27

 

 Událo se, fotografie z akcí

Přednáška o kompostování

13. ledna se v zámeckém sále konala přednáška o kompostování. Nejen se zásadami kompostování, ale i s mnoha dalšími zajímavostmi ohledně odpadů, nás seznámili odborník na odpady ing. Tomáš Lank a Marek Adamec ze společnosti JRK Česká republika s.r.o. (JRK nám doporučila Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú., který v loňském roce prováděl fyzickou analýzu odpadů v Buštěhradě).

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Odvážné děti si užily zábavu i napětí ve Strašidelném zámku

Spolek Buštěhradský pelíšek uspořádal v pátek odpoledne a v podvečer první ročník haloweenského setkání pod názvem Strašidelný zámek. Desítky capartů i dětí školou povinných dorazily do zámku v doprovodu rodičů či prarodičů, aby si zde vyrobily bubáčky z balonků, dále děti lovily čokoládové oči z pilin, shazovaly tenisákem strašidýlka a lovily magnetem netopýry. Poté, co se v zámku příchozí dostatečně zabavili, je po setmění čekala v zámeckém parku stezka odvahy.

Autor: Kateřina Nič Husárová, Kladenský deník, datum: 2.11.2019