Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: tráva

Autor: jitka

Datum: 25.6.2019, 07:50

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Buštěhrad zaroste trávou

Autor: Jitka

Datum: 3.6.2019, 07:46

 

 Událo se, fotografie z akcí

Dětský den a ZUŠ Open v zámeckém parku

Sobotní dětský den v zámeckém parku se nádherně povedl. Nápad sloučit ho s akcí ZUŠ Open pak byl přímo geniální. Děkujeme Rodinnému centru Buštěhradský Pelíšek, ZUŠ Buštěhrad, Kulturnímu výboru města, fotbalistům, Sokolům, Junákům, Divadlu KiX, dětskému studiu Sluníčko, hasičům Hřebeč, spolku Butzkow za občerstvení, Věčně mladým seniorům, rybářům, a vůbec všem, kdo se na akci podíleli! A panu kronikáři Perglovi, že to všechno vyfotil.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Buštěhradští chtějí přetvořit pivovarské sklepy na kulturní centrum

Město Buštěhrad získalo před časem do svého majetku za více než 2,5 milionu korun někdejší pivovarský dvůr a pivovarské sklepy o celkové rozloze zhruba 1500 metrů čtverečních. Původní záměr zde byl využít plochu pro potřeby podniku technických služeb. Po vzájemné domluvě se ale na radnici shodli, že by si historický prostor zasloužil vhodnější využití a posloužit by ve finále mohl pro potřeby pořádání kulturních akcí.

Autor: Kateřina Nič Husárová, Kladenský deník, datum: 5.8.2019