Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Zatím nebyl vložen žádný příspěvek.

 

 Událo se, fotografie z akcí

Buštěhrad na vodě 2018

Za chladného počasí (ráno 8 °C), 23. června, se uskutečnil již šestý ročník závodů na hladině buštěhradského velkého rybníka. Ve třech kategoriích soutěžilo celkem 16 párů. Přijeli tradičně i hasiči z Hřebče, aby, mimo jiné zachránili i mladé kačeny ve výpusti rybníka. Přes nepřízeň počasí, zdařilá akce spolku Buštěhradské fórum.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

V buštěhradském zámku by mohlo být volnočasové vzdělávací centrum

Zdálo se to jako nekonečný příběh. Dvě třetiny chátrajícího buštěhradského zámku, tedy dřívější městské chlouby, patřily od roku 2010 kraji, který se o něj nestaral. Buštěhradští tedy usilovali o jeho navrácení do rukou města, což se také na začátku roku 2018 konečně podařilo.

Autor: Jan Brabec, Kladenský deník, datum: 30.6.2018