Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Buštěhrad zaroste trávou

Autor: Jitka

Datum: 3.6.2019, 07:46

Starostka odpovídá

Předmět zprávy: Víkendové jízdní řády

Autor: David Radosta

Datum: 18.4.2019, 21:07

 

 Událo se, fotografie z akcí

Dětský den a ZUŠ Open v zámeckém parku

Sobotní dětský den v zámeckém parku se nádherně povedl. Nápad sloučit ho s akcí ZUŠ Open pak byl přímo geniální. Děkujeme Rodinnému centru Buštěhradský Pelíšek, ZUŠ Buštěhrad, Kulturnímu výboru města, fotbalistům, Sokolům, Junákům, Divadlu KiX, dětskému studiu Sluníčko, hasičům Hřebeč, spolku Butzkow za občerstvení, Věčně mladým seniorům, rybářům, a vůbec všem, kdo se na akci podíleli! A panu kronikáři Perglovi, že to všechno vyfotil.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

U Kladna staví největší jeden z největších skladů Lidlu v Evropě

V areálu někdejší Poldovky u Buštěhradu vyroste největší logistické centrum společnosti Lidl v České republice. Velkosklad je jedním z největších v Evropě. Dokončení je plánováno počátkem roku 2021.

Autor: Kateřina Nič Husárová, Kladenský deník, datum: 13.6.2019