Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad » Událo se, fotografie z akcí

Událo se, fotografie z akcí

Archiv článků

 • Dětský den a ZUŠ Open v zámeckém parku

  Dětský den 2019 [nové okno]

  Sobotní dětský den v zámeckém parku se nádherně povedl. Nápad sloučit ho s akcí ZUŠ Open pak byl přímo geniální. Děkujeme Rodinnému centru Buštěhradský Pelíšek, ZUŠ Buštěhrad, Kulturnímu výboru města, fotbalistům, Sokolům, Junákům, Divadlu KiX, dětskému studiu Sluníčko, hasičům Hřebeč, spolku Butzkow za občerstvení, Věčně mladým seniorům, rybářům, a vůbec všem, kdo se na akci podíleli! A panu kronikáři Perglovi, že to všechno vyfotil.

  Datum publikování: 6.6.2019

   
 • Bushfest opět zazněl zámeckým parkem

  Bushfest 2019 [nové okno]

  V článku „Prostě Bushfest“ z minulého roku (viz BZ č. 7, 2018) se lze dočíst o hrstce nadšenců, kteří se scházeli již půl roku před akcí za účelem proměny této oblíbené hudební kratochvíle v zámeckém parku v cosi živějšího a pestřejšího, co přivábí širší publikum z domova i ze záhumení. Kromě výčtu všech ingrediencí a pracovních postupů v článku zaznělo i slovo prosby o chvíli strpení s tím, že jak se to celé dělá a k čemu že se dospělo se dozvíme příště. Máme za sebou již druhý Bushfest v novém kabátě, srovnejme si tedy oba ročníky najednou.

  Datum publikování: 29.5.2019

   
 • Ze Škody do Svijan

  10.5.19 [nové okno]

  V pátek 10. května vyrazila kolona čtyř tranzitů na exkurze v Mladé Boleslavi a ve Svijanech.

  Datum publikování: 24.5.2019

   
 • Uklidili jsme Buštěhrad

  Sraz na nádvoří [nové okno]

  6. dubna se město Buštěhrad opět připojilo k oficiální celostátní akci „Ukliďme Česko“. V týdnu před tím se zapojily i děti z naší základní školy, mnoho dalších dobrovolníků uklízelo i v jiných termínech. Například Junáci se soustředili na sázení stromků na Ořešíně u dětského hřiště i jinde.

  Na katastru města se sebralo opět několik tun odpadu. Těší nás, že akce se účastní každoročně víc a víc lidí, a na uklizenosti města to začíná být vidět. Postupně se daří likvidovat letité skládky na různých odlehlých místech, ubývá „bílých míst na mapě“ města, o která se nikdo nestará, a kde případný nepořádek nikoho nezajímá.

  Datum publikování: 26.4.2019

   
 • Masopust 2019

  Masopust 2019 [nové okno]

  Městem Buštěhrad prošel v sobotu 9. února už tradiční průvod masek. Letos se do průvodu zapojilo celkem 381 účastníků.

   

  Datum publikování: 11.2.2019