Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad » Kalendář akcí » 29.8.2019

Kalendář akcí: 29.8.2019

Kulturní akce

Letní kino IX: Ovečka Shaun ve filmu (GB, Francie 2015)

Čas: 20:30 - 22:00

Místo konání: Zámecký park Buštěhrad

Pořadatel: Kulturní výbor MěZ Buštěhrad

Závěrečný večer sezóny letního kina v zámeckém parku tradičně patří dětem. Z aktuální nabídky filmů pro děti vybíráme dobrodružnou podívanou, která potěší malé i dospělé diváky - celovečerní animovanou komedii.

 

NAVÍC:

Po představení bude slosování vstupenek o volňásky do ZOOPARKU ZÁJEZD pro celou rodinu ( 2 dospělí + 2 děti ).

 

Ovečka Shaun ve filmu (GB, Francie 2015, režie Mark Burton, Richard Starzak)
animovaný / fantasy / dobrodružný / komedie / rodinný
85 minut

O filmu:

Život na farmě je nekonečná nuda. Každý den plyne ve stejném rytmu, Shaun musí poslouchat a dělat co farmář nařídí. Jak jen mít jeden jediný den volna? To chce pořádný plán, takže Shaun vymyslí způsob, jak mít zase jeden odpočinkový den. Ale i plánovat se musí umět a každý plán se může zvrtnout!..

Shaun a další ovce přijdou s mazaným trikem jak farmáře uspat. Skáčou stále dokolečka přes ohradu, farmář počítá, počítá a počítá své ovečky, až nakonec usne. Ovce potom farmáře opatrně uloží do starého karavanu v rohu hřiště a předstírají, že je noc. Když farmářův věrný pes Bitzer zjistí, co ovce udělaly, celý plán končí. Bitzer se snaží farmáře dostat z karavanu, ale karavan se uvolní a přes všechny překážky vyjede ven na silnici i se spícím farmářem uvnitř. Bitzer vyrazí za karavanem, který ujíždí přímo do velkoměsta. Shaun a ovčí stádo zatím hospodaří na farmě. Farmář a pes se z města stále nevracejí a na farmě zavládne chaos. Stádo se Shaun v čele se rozhodne napravit svoji chybu a vydá se do velkoměsta najít farmáře a jeho věrného Bitzera. Na této záchranné výpravě je čeká mnoho dobrodružství. Budou Shaun a kamarádi schopni najít svého farmáře dřív, než se ztratí navždy?

Vstupné je 50,- Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma.

Všechny návštěvníky prosíme, aby si přinesli vlastní sedačky a pro jistotu i teplé oblečení, pro děti i deky. Občerstvení zajišťuje Kulturní spolek Butzkow, které výtěžek z prodeje věnuje na podporu buštěhradské kultury.