Kalendář akcí: 6. 2. 2024

Kulturní akce

Ozren Mutak: Kytarový recitál

Čas: 19:30 - 21:00

Místo konání: Hlavní sál ZUŠ Buštěhrad

Pořadatel: Kruh přátel hudby Buštěhrad a ZUŠ Buštěhrad

ZUŠ Buštěhrad a Buštěhradský Kruh přátel hudby srdečně zve na druhý koncert své letošní klubové sezony, který patří sólovému recitálu kytaristy původem z krajů západních Slovanů - Chorvatska, Ozrena Mutaka, který je absolventem HAMU Praha a držitelem doktorského titulu v oblasti umění. Během své kariéry zaznamenal řadu úspěchů na domácích i zahraničních soutěžích, spolupracoval s nejedním významným umělcem či umělkyní. Spolu s čilou koncertní činností patří i k oporám výuky hry na klasickou kytaru v rámci tzv. české školy, jeho studenti z HAMU Praha ze soutěží kolem celého světa přivezli dosud na 80 cen.

V programu koncertu zazní díla největších klasiků z období evropského hudebního baroka a romantismu, jako i méně známých autorů, nebudou ovšem chybět ani slavní autoři jihoamerické klasické hudby.

Koncert, který zazní v úterý 6. únorahlavním sále ZUŠ Buštěhrad ve 2. patře, začíná v 19.30 hodin, vstupné je dobrovolné.

Těšíme se na Vás!

Ke stažení:

 

Společenské akce

Odlož mobil v knihovně

Termín: 1. 2. 2024 09:00 - 1. 4. 2024 18:00

Místo konání: Městská knihovna Buštěhrad

Pořadatel: Městská knihovna Buštěhrad

Nevíte, co s vysloužilým mobilem?

Přineste ho do knihovny a můžete navíc vyhrát poukázku na nákup knih ve výši 2000,- Kč a dalších 99 doprovodných cen!
Stačí, abyste v knihovně vyplnili při odevzdání mobilního telefonu i soutěžní kupon a po skončení sběru mobilů budete zařazeni do slosování.

Navíc i knihovny, které vyberou nejvíce starých přístrojů, mezi sebou soutěží o nákup knih ve výši 15000 Kč. Přijdete podpořit právě naši knihovnu?

Přinést starý mobil můžete až do 1. dubna 2024. Děkujeme! 

Více informací naleznete na www.odlozmobil.cz, www.cervenekontejnery.cz. 

 

 

 

Ke stažení: