Kalendář akcí: 10. 5. 2023

Kulturní akce

Koncert ke Dni matek

Čas: 17:00 - 18:00

Místo konání: Kostel Povýšení sv. Kříže, Buštěhrad

Pořadatel: ZUŠ Buštěhrad

Zveme vás na koncert ke Dni matek!
Vystoupí Pěvecký sbor Základní umělecké školy Buštěhrad pod vedením sbormistryně Soni Macháčkové. 

 

 

Broukovcovo Kamdivadlo: Zahraj ty ejsíky

Čas: 19:30

Místo konání: AktOFFka Art Club

Pořadatel: Divadlo KiX

Divadlo KiX vás zve na skvělé představení Zahraj ty Ejsíky amatérského divadelního souboru Broukovcovo Kamdivadlo. Bez nadsázky unikátní autorské tragikomické monodrama (nebo one man show, cchete-li) o muži, který více jak neuvěřitelných třicet let, rok co rok, pro své kamarády pořádá oslavu založení jejich rockové skupiny. Třicet let, aneb o tom, jak jsme to tenkrát měli s bigbítem.

 

Ostatní

Český den proti rakovině _27. ročník celonárodní veřejné sbírky

Termín: 10. 5. 2023 08:00 - 14. 5. 2023 17:00

Místo konání: Městská knihovna Buštěhrad a Infocentrum Buštěhrad

Pořadatel: Liga proti rakovině Praha

Žluté kytičky vykvetou už ve středu 10. května!

Tisíce dobrovolníků oblečou žlutá trička a vyrazí do ulic nabízet kytičky s letošní světlemodrou stužkou. Ke každé kytičce dárce obdrží i letáček s informacemi, jak snížit riziko nádorového onemocnění plic.

Pokud zájemci o žluté kytičky nepotkají ve středu dobrovolníky v ulicích, mohou je získat na stovkách míst až do neděle 14. května. Seznam míst bude uveřejněn na webu sbírky www.cdpr.cz.

Také u nás v Buštěhradě můžete přispět do sbírky, a to ve dnech 10. - 14. května,  zakoupením žluté kytičky s modrou mašličkou v přízemí zámku v Městské knihovně Buštěhrad a v Infocentru v otevíracích hodinách.

Liga proti rakovině ze sbírky financuje projekty, které cílí na prevenci nádorových onemocnění, zlepšení kvality života onkologických pacientů, na podporu onkologického výzkumu a přístrojového vybavení onkologických pracovišť.

Lidé mohou přispět i prostřednictvím dárcovských SMS ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 nebo DMS KVE 190 na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30, 60, 90, 190 Kč.

Liga proti rakovině přede děkuje všem dárcům!

 

Ke stažení: