Kalendář akcí: 31. 3. 2023

Akce pro děti

Noc s Andersenem

Čas: 16:00 - 18:30

Místo konání: Rodinné centrum Pelíšek

Pořadatel: Rodinné centrum Pelíšek

Rodinné centrum Pelíšek v Buštěhradě srdečně zve všechny milovníky literatury pro děti na tradiční Noc s Andersenem, během které se děti sejdou ve zdejším Pelíšku a budou si číst dětské pohádky. 

Akce proběhne v pátek 31. 3. 2023, podrobný program připravujeme.

Ke stažení:

 

Kulturní akce

Veronika Vítová & Mikuláš Pokorný - jazz

Čas: 19:30

Místo konání: AktOFFka Art Club

Pořadatel: AktOFFka Art Club

Veronika Vítová se narodila v Praze, je absolve VOŠ při Konzervatoři J. Ježka a vede několik projektů. Jedním z nich je jazzový band, který v minulosti zpracoval hudbu Billa Evanse (Tribute to Bill Evans). Aktuálně pracuje na debutovém autorském CD. V roce 2011 založila vokální sextet SKETY, který úspěšně vystupuje v klubech a na festivalech po celé ČR a Evropě, má za sebou turné na Tchaj – wanu (zde obdrželi druhé místo v mezinárodní acappella soutěži) a v Austrálii, v roce 2014 tento sextet zvítězil na českém Jirkovském Písňovaru, v roce 2014 na prestižní mezinárodní soutěži Vokal.Total v Grazu a v roce 2017 si odnesl dvě druhá místa z mezinárodních acappella soutěží v dánském Aarhusu a finském Tampere.

Veronika se také věnuje klasické hudbě a spolupracuje jako sólistka s Orchestrem Berg a nově s triem Musica Panica, které interpretuje hudbu renesance. Bývá pravidelným hostem Jazzdock orchestra, který je domovským bigbandem Jazzdocku, jednoho z nejlepších jazzových klubů v Evropě.