Kalendář akcí: 12. 8. 2021

Kulturní akce

Letní kino VI: Gump - pes, který naučil lidi žít (ČR 2021, r. F. A. Brabec)

Čas: 21:00 - 23:00

Místo konání: Zámecký park

Pořadatel: Kulturní výbor

Nový rodinný film a komedie F. A Brabce Gump - pes, který naučil lidi žít je příběhem psí pravdy, lásky a naděje o hledání psího štěstí a toho pravého člověka: „Jsem Gump a byl jsem toulavej pes…“ (Ivan Trojan). Je o síle a nezlomnosti, která se ukrývá v každém psovi. Ano i v tom vašem, ve vaší čivavě, která na vás čeká celý den, než přijdete z práce. I v tom buldokovi, který se za vámi šine a sotva popadá dech. Dám svoji duši za to, že kdyby vám někdo na tomhle světě chtěl ublížit, tak pak teprve poznáte, jak silné má váš pes srdce a co jeho láska k vám znamená. Tenhle film vám také otevře oči, protože co člověk v psím srdci zničí, to může zase jen člověk uzdravit.

Rodinný film režiséra F.A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata  a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich.

V lidských rolích se představí Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard KrajčoAnna Šulcová, FattyPillow a další.

Trailer k filmu: https://youtu.be/YT1ajn5ZOZY

Rodinný / Dobrodružný
Česko, 2021, 92 min

Režie: F. A. Brabec
Předloha: Filip Rožek (kniha)
Kamera: F. A. Brabec
Hudba: Jan Jirásek
Hrají: Boleslav Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčoi, Zbigniew Czendlik, aj.

Verze: česká
Přístupnost: volná
Vstupné: 100,- Kč 
Místa: volná podle příchodu výhradně na Vašich vlastních židlích nebo dekách.

Prodej občerstvení na místě zajišťuje Kulturní spolek Butzkow, z. s.