Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad » Kalendář akcí » 23.5.2019

Kalendář akcí: 23.5.2019

Kulturní akce

Absolventský koncert žáků ZUŠ - výstava prací žáků výtvarného oboru

Čas: 17:00 - 19:00

Místo konání: Zámecký sál Buštěhrad

Pořadatel: ZUŠ Buštěhrad

Buštěhradská základní umělecká škola srdečně zve.

 

Vzdělávací akce

Zájezd MÚLP pro seniory do Nových hradů u Chrudimi

Čas: 07:15 - 18:30

Místo konání: Nové hrady u Chrudimi

Pořadatel: Mikroregion údolí Lidického potoka, RNDr. M.Oplt, CSc.

Cíl: Nové hrady u Chrudimi

Vzdálenost cca 165 km.

Podmínky zájezdu:

  1. Doprava autobusem CSAD Kladno, pro 49 účastníků. Dopravu hradí mikroregion.
    Poznámka: Zatím jde o jeden objednaný autobus, pro 49 osob. Možnost objednání případně druhého autobusu, je vázaný na termín 5.5.2019 do kterého je třeba autobus objednat, tedy znát počet zájemců. Přihlašovat se lze do naplnění kapacity autobusu. Účastnický poplatek činí 100,-Kč/osoba - plaťte prosím v Infocentru Buštěhrad.
  2. Prohlídka barokního zámku a zámeckého areálu (labyrint, zelené divadlo, zahrady včetně křížové cesty). Vstupy a průvodce hradí mikroregion. Zámek 70,-Kč/osoba, zám. areál 50,-Kč/osoba. 
  3. Zájemci zájezdu se musí nahlásit v Informačním centru Města Buštěhrad. Tel. číslo: 312 278 020 nebo e-mail: infocentrum@mestobustehrad.cz
  4. Oběd si zajišťuje tentokráte každý z účastníků zájezdu individuálně. Tedy mikroregion oběd neplatí. Pro snadnější orientaci na místě, je žádoucí nahlásit Infocentru Buštěhrad, kdo bude mít o oběd zájem, aby bylo možné případně zjistit, kde lze obědvat. 
  5. Časový harmonogram.
    Odjezd autobusu bude z obce Pletený Újezd v 7.30 hod. a následují zastávky v obcích, které se zájezdu zúčastní. Za předpokladu, že se zúčastní všechny obce, je pořadí příjezdu autobusu následující: Pletený Újezd, V, Přítočno, M. Přítočno, Dolany, Hřebeč, Buštěhrad, Lidice, Makotřasy, Číčovice, Stehelčeves. Časové rozmezí příjezdu je cca 5 minut. Takže do Stehelčevse by měl autobus přijet kolem 8.00 hod. 

Příjezd do Nových hradů se předpokládá před 10.00 hod. Prohlídka zámku, ve dvou skupinách, do přibližně 11.00 hod. Následuje volná prohlídka zámeckého areálu, do 12.30 hod. Na místě bude řešena otázka oběda. Další postup zatím nelze blíže specifikovat, protože vše bude rozhodovat počet účastníků zájezdu.

Předpokládaný odjezd z Nových hradů je v 16.00 – 16.30 hod.