Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad » Kalendář akcí » 14.8.2018

Kalendář akcí: 14.8.2018

Kulturní akce

Letní kino - Úsměvy smutných mužů - náhradní promítání

Čas: 21:15

Místo konání: Zámecký park

Pořadatel: KV města

NÁHRADNÍ PROMÍTÁNÍ! Vzhledem k nepřízni počasí minulý čtvrtek zařazujeme tento film znovu v náhradním termínu, vstup volný!

Čtvrté letní kino zve na další novinku domácí kinematografie, drama a komedii v jednom Úsměvy smutných mužů, která na plátna českých kin vstoupila teprve 12. července.

Příběh podle autobiografické knihy Josefa Formánka nás uvádí mezi úspěšné chlapy,  jejichž životy stekly po stěnách lahví až na samé dno života. Na válečné stezce s chlastem se setkávají spisovatel, bývalý reprezentant v triatlonu, geniální matematik.. Pod dohledem přísné primářky a v pevném režimu společně poznávají, zač je pohled na svět nezkaleným zrakem. Co třeba uběhnout maraton?

Silný příběh ze života, který jde až na kost. Nový český film se skvělým hereckým ansámblem, v němž vyniká především trio David Švehlík v hlavní roli spisovatele, Ondřej Malý v roli hardcore ex-sportovce a geniální matematik a vyznavač konspirativních teorií Jaroslava Duška. Dalším silnou ingrediencí Úsměvů je i originální a nejen v české kinematografii ojedinělé pojetí hudební stopy filmu, jejímž autorem je ​Ondřej Havlík aka Endru, jeden z nejlepších beatboxerů a vícemistr v hudebním loopingu: všechny tracky nahrál jednoduše na pusu.

 

  • Scénář: Dan Svátek, Josef Formánek
  • Kamera: Jakub Šimůnek
  • Hudba: Ondřej Havlík
  • Režie: Dan Svátek
  • Hrají: David Švehlík, Jaroslav Dušek, Ondřej Malý, Ivan Franěk, Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Marika Šoposká, Jiří Maryško, Taťána Medvecká, ad.
  • Stopáž: 92 minut
  • Přístupnost: od 15 let
  • Začátek představení: 21:15

 

POZOR: VLASTNÍ SEDAČKY NEBO DEKY S SEBOU!

Novinkou letního kina je občerstvení na místě (jídlo i pití), které si můžete zakoupit u stánku sekce kulturního výboru Bushfest 2018.