Aktuality: Ostatní zprávy

Odečet vodoměrů

11.1.2021

Ke stažení:

Středočeské vodárny Kladno oznamují, že v průběhu ledna r. 2021 musí v Buštěhradě proběhnout odečet vodoměrů.

Z důvodu krizového opatření nesmí zaměstnanci vodáren provádět odečty osobně. Žádáme proto občany, aby nahlásili stav vodoměru na tel. č. 725 806 885.  lze i SMS, MMS nebo e-mailem na adresu jitkajiko@seznam.cz. Do zprávy prosím uveďte "Buštěhrad, č.p. a stav vodoměru".


Nabídka volných pracovních pozic ve firmě Martin Peroutka

30.12.2020

Ke stažení:

Nabídka volných pracovních pozic v buštěhradské firmě "Martin Peroutka -polygrafická výroba", Třinecká 674.

Rozšiřujeme náš tým. Naše firma patří mezi deset největších výrobců v oblasti papírenské, obalové a polygrafické produkce v ČR. Staňte se její součástí a přijďte pracovat k nám. Pracujeme s nejmodernější technologií v oblasti polygrafie.

Volné pozice:

  • Obsluha polygrafických strojů - výroba vinuté kartonáže
  • Obsluha polygrafických strojů - výroba sáčků
  • Obsluha polygrafických strojů - dokončovací stroje

Nástup možný ihned, pracovní poměr HPP.

Pracovní režim dvousměnný a třísměnný.

Nástupní plat 25.000,- Kč až 30.000,- dle zařazení.

Informace na telefonním čísle: 312 250 011 - 6, 602 168 033


Výběr daňových přiznání k Dani z nemovitosti v roce 2021

29.12.2020

Informace z Finančního úřadu pro Středočeský kraj:

Vážená paní starostko, vážený pane starosto,
obracíme se na Vás ve věci daně z nemovitých věcí, kterou upravuje zákon č. 338/1992 Sb., o daniz nemovitých věcí, v účinném znění (dále jen „ZDNV“ nebo „zákon o dani z nemovitých věcí“).

V měsíci lednu 2021 budou mnozí Vaši občané podávat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. Finanční úřad pro Středočeský kraj si je vědom toho, že tato akce je každoročně spojená s kumulací poplatníků na podatelnách a také na odborných odděleních územních pracovišť Finančního úřadupro Středočeský kraj. Vzhledem k současné epidemiologické situaci chceme tomuto předcházet, ovšem současně se nebráníme poskytováním služeb poplatníkům jako doposud (zejména pomoci s vyplněním daňového přiznání k dani z nemovitých věcí).  Toho bychom chtěli docílit především prostřednictvím telefonické komunikace, kdy na určených telefonních číslech, které Vám posíláme v příloze, budou poplatníkům k dispozici pracovníci majetkových daní, kteří zodpoví veškeré dotazy týkající se daně z nemovitých věcí, nebo spojí poplatníky přímo na pracovníky spravující konkrétní poplatníky (tedy své správce daně).

Telefonicky rovněž pomůžeme poplatníkům s vyplněním daňového přiznání, přičemž se s poplatníkem dohodneme na formě pomoci, a to v takové míře, aby nebyla nutná návštěva finančního úřadu, nebo jeho územního pracoviště, respektive aby bylo možné přiznání poslat poštou, elektronicky prostřednictvím daňového portálu, případně je podat prostřednictvím sběrného boxu.

Kontakty k telefonickému řešení problematiky daně z nemovitých věcí přikládáme v příloze a současně žádáme o její zveřejnění tak, aby byla k dispozici co nejširšímu okruhu Vašich občanů.

S pozdravem Ing. Zdeněk Bilec, ředitel odboru

Příloha:
Leták se seznamem telefonických kontaktů k dani z nemovitých věcí


Nabídka práce LIDL

30.6.2020

Ke stažení:

Rozjeďte s námi nový sklad.