Aktuality: Ostatní zprávy

Malý přemyslovský měšec 2024

22. 2. 2024

Malý přemyslovský měšec (MPM) je grant určený na podporu projektů realizovaných výhradně v území Přemyslovských středních Čech a je financován z vlastních příjmů Přemyslovské střední Čechy o. p. s.

https://www.premyslovci.cz/ostatni-premyslovske-cechy/1018-zadosti-do-mesce-se-podavaji-az-do-13-brezna

 

Přílohy:

https://www.premyslovci.cz/ke-stazeni/category/352-2024


Volná pracovní pozice v ZŠ Buštěhrad

15. 2. 2024

Základní škola Buštěhrad hledá pána / paní na úklid.

Od pondělí do pátku na čtyři hodiny denně.
Vhodné pro ženy na MD, vitální důchodce.

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba paní Chlumecká, tel.: 312 250 530. 


Nabídka pracovních pozic v Metal Trade Comax a. s. Velvary

24. 1. 2024

Metal Trade Comax a. s. se sídlem ve Velvarech si vám dovoluje nabídnout volná pracovní místa na pozicích:

vstupní operátor, pomocník předáka lakovací linky, pomocník lakovací komory, navažeč, balič, operátor výroby, skladník surovin, strojní manager, zámečník, správce vozového parku, manager elektro, konzultant IT, programátor, HR Recruiter Senior, finanční účetní, obchodně technický referent, nákupčí neželezných kovů.

Více informací naleznete na www.pracecomax.cz, případně na tel.: 603 358 885 a na e-mailu prace@mtcomax.cz


Film Buštěhrádek konečně na našem webu!

21. 8. 2023

Na náš web jsme přidali odkaz na film Buštěhrádek aneb co nám zanechali naši předci, který v roce 2017 natočila buštěhradská režisérka žijící v Londýně Alice Doušová u příležitosti 520. výročí povýšení Buštěhradu na město. K tomuto výročí zorganizovali také Věčně mladí senioři, kteří se na vzniku filmu podíleli, krásnou výstavu. Alice ve filmu zpovídá různé osobnosti buštěhradské kultury, muzikanty, výtvarníky, divadelníky, dozvíte se něco o muzeu Oty Pavla, buštěhradských chovatelích kanárů, automobilových závodnících, šachistech, buštěhradském Smíšeném pěveckém sboru, staro i novousedlících. Film zvěčnil i místa a osobnosti, které dnes již nemůžete vidět. Ti, kteří to tady znají, si mohou krásně zavzpomínat, a ti, kdo jsou zde noví, se něco dozvědí o městě, do kterého se přistěhovali.