Aktuality: Ostatní zprávy

Seznam zpráv z kategorie Ostatní zprávy

Novosvětská živě na Letišti Václava Havla Praha

21. 6. 2024

V pátek 21. 6. v 15:30 se příletovou halou Terminálu 2 rozezní Symfonie č. 9 e moll "Z Nového světa" od Antonína Dvořáka.

Ústřední melodie z této skladby se mimochodem stala neoddělitelnou součástí mnoha filmů, např. Obecné školy nebo legendárního seriálu Simpsonovi. 


Akce je zdarma a Letiště Praha se jejím prostřednictvím připojuje k oslavám světového Dne hudby.

Stačí vystoupit na zastávce Terminál 2 a vydat se do příletové haly.

Hezkou zábavu!


Děkovný koncert pro Lidice

23. 5. 2024

Památník Lidice a obec Lidice vás zvou na Děkovný koncert pro Lidice, který se uskuteční  9. 6. 2024 od 20:00 na nádvoří muzea Památníku Lidice.

Hrát pro vás bude Ústřední hudba Armády ČR a další hosté jako HANA HOLIŠOVÁ, DÁŠA ZÁZVŮRKOVÁ a TOMÁŠ SAVKA.

Součástí programu je také rozsvícení svíček na místech původních lidických domů. Rádi bychom navázali na předcházející ročníky, kdy svíčky rozsvěcovali občané, kteří měli v původních domech své předky anebo se rozhodli domy, které nemají v Lidicích a okolí pokračovatele „adoptovat“ a svíčky na jejich místě zapálit.

Svíčky obdržíte zdarma na nádvoří muzea od 18:30.

Zájemci o rozsvícení nejen z Lidic se mohou hlásit na Obecním úřadě v Lidicích, Veronika Kellerová, starostka 773 280 872.


Hledá se podnájem/pronájem

15. 5. 2024

Hledáme pronájem malého bytu, stačí jeden pokoj s příslušenstvím a možností vaření do max 12 tis. Kč/měsíc plus poplatky pro jednoho tatínka se synem.

Pracuje v UCEEBu Buštěhrad a syn s velmi dobrým prospěchem chodí v Buštěhradě do školy. Kontaktujte, prosím, paní Mocovou na: koordinator@mestobustehrad.cz nebo na tel.: 603 29 37 22. Děkujeme!


Anketa k Letnímu kinu 2024

7. 5. 2024

Kulturní výbor města již nyní začíná vytvářet program pro letošní letní kino v zámeckém parku. Abychom nabídku zkvalitnili, budeme rádi, když nám odpovíte na následující otázky.

Děkujeme!

Dotazník pro veřejnost: letní kino | Město Buštěhrad (mestobustehrad.cz)