Úvodní stránka » Aktuality » V době nouzového stavu možno objednat obědy domů!

V době nouzového stavu možno objednat obědy domů!

23.3.2020

Shromáždili jsme pro Vás informace o restauracích v okolí Buštěhradu, které nyní nabízejí dovoz obědů až k Vám domů. Nebudete muset vařit a ještě podpoříte svou oblíbenou restauraci! Seznam restaurací najdete v příloze.

Další možností jsou obědy z Integrované střední školy Stanislava Kubra Středokluky za 63,- Kč (v ceně je polévka a hlavní jídlo se 100 g masa). Podmínkou dodávání jsou vlastní nádoby na jídlo – 2 sady.  Pokud Vás zajímají podrobnosti, zavolejte zítra mezi 9.00 - 11.00 paní Šárku Švecovou na tel. 233 900 145.

Závazné objednávky obědů ze Středokluk zasílejte co nejdříve na: meu@mestobustehrad.cz a do předmětu prosím napište: „Objednávka obědů“. Spolu s počtem obědů prosím uveďte adresu dodání a Vaše telefonní číslo pro případnou domluvu.

Podmínkou rozvozu jídel ze Středokluk je, že se sejde minimální počet alespoň 20 objednaných obědů denně. Objednávkou obědů podpoříte školní kuchyň ve Středoklukách, která by jinak musela přerušit provoz.

Městský úřad