Úvodní stránka » Aktuality » Upozornění pro zákazníky COOPu (Jednoty) - obchodu proti Poště v Buštěhradu

Upozornění pro zákazníky COOPu (Jednoty) - obchodu proti Poště v Buštěhradu

17.3.2020

Vážená paní starostko, vážení občané Buštěhradu,

Dovoluji si Vám oznámit, že v návaznosti na Usnesení vlády ČR o přijetí krizového opatření, jsme na prodejnách potravin a smíšeného zboží našeho družstva ve všech obcích a městech zavedli dnešním dnem tato upozornění pro zákazníky – obyvatele Vaší obce, města:

• Žádáme - prosíme zákazníky, aby do prodejny vstupovali s ústy zahalenými šátkem, šálou, kapesníkem, event. rouškou, a to pro omezení možnosti nakažení našich pokladních a ostatního personálu prodejny.
  • Zákaz vstupu zákazníkům, kterým byla nařízena karanténa.
  • Z hygienických důvodů a pro provedení sanitace zavádíme v prodejně do odvolání od 12 do 13 hodin polední pauzu.
  • Prodej nebaleného pečiva se povoluje pouze za splnění těchto podmínek: v místě prodeje nesmí docházet ke shlukování osob (je třeba dodržovat rozestupy) a prodejní místo je vybaveno pomůckami osobní hygieny (odnosné sáčky, jednorázové rukavice, kleště).

S ohledem na vývoj situace budeme také častěji přistupovat k úpravě prodejní doby, kde předpokládám zkrácení o 1 hodinu oproti běžné prodejní době.

Věřím, že tato opatření a upozornění přispějí k tomu, že nebudeme muset zavřít prodejnu potravin ve Vaší obci, ve Vašem městě z důvodu nemoci či ošetřovného dětí prodavaček naší prodejny.

Pokud můžete toto upozornění sdílet s občany Vaší obce, Vašeho města např. místním rozhlasem nebo na Vašich webových stránkách, určitě to přispěje ke klidnému zvládnutí současné situace. Děkuji Vám.

S pozdravem Ing. Miloš Šnajberk, předseda družstva JEDNOTA KLADNO

Městský úřad