Oficiální stránky města Buštěhradu - úvodní stránka

Výběr jazyka / Select your language / Sprachauswahl / Selezione della lingua

Vyhledávání

Úvodní stránka » Aktuality » Informace pro občany - úhrada místního poplatku za zhodnocení pozemku možností jeho připojení na kanalizaci - ul. Javorová, Topolová, Břízová

Informace pro občany - úhrada místního poplatku za zhodnocení pozemku možností jeho připojení na kanalizaci - ul. Javorová, Topolová, Břízová

16.3.2020

Vzhledem k množícím se dotazům od občanů, na které se bude vztahovat povinnost uhradit místní poplatek za zhodnocení stavebního pozemku možností jeho připojení na stavbu kanalizace v ulicích Javorová, Topolová, Břízová, Vám sdělujeme tyto informace:

Právní předpis, obecně závazná vyhláška č. 1/2020, která tento poplatek stanovuje, je zatím ještě ve fázi její publikace. Účinnosti tato vyhláška nabyde až dnem 23. března 2020. Ohlášení poplatkové povinnosti tak lze na MěÚ Buštěhrad zasílat nejdříve 24.března 2020. 

Přikládáme pro Vaši informaci vzor Výzvy k přihlášení se k poplatkové povinnosti, která Vám bude zaslána a také formulář, kterým lze ohlášení po nabytí účinnosti obecně závazné vyhlášky provést. Vzor formuláře určeného pro vyplnění bude umístěn v sekci "Formuláře ke stažení". 

Ke stažení:

Městský úřad