Úvodní stránka » Aktuality » Město přidalo několik nových sběrných hnízd na tříděný odpad

Město přidalo několik nových sběrných hnízd na tříděný odpad

14.8.2019

Po mnohých stížnostech občanů na přeplněnost kontejnerů a malý počet hnízd na tříděný odpad ve městě jsme získali další kontejnery a vybudovali několik nových sběrných hnízd (a další doplnili). Nová hnízda jsou nyní v ulici U Dálnice, Bořivojově, Olivové, Hřebečské u MŠ, a na konci Švermovy u nově vznikající zástavby. Rozšířeno bylo hnízdo u fotbalového hřiště. Součástí všech nových hnízd je kromě plastu, papíru a skla již také kontejner na kov. Snažili jsme se hnízda umísťovat tak, abychom jednak snížili docházkové vzdálenosti v některých lokalitách, a jednak, aby sem dobře mohla zajíždět svozová technika i občané.