Úvodní stránka » Aktuality » Výsledek konkursu na nového ředitele/ředitelku ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad

Výsledek konkursu na nového ředitele/ředitelku ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad

17.5.2019

13. 5. proběhl konkurs na nového ředitele/ředitelku naší základní a mateřské školy. Zastupitelstvo konkurs vyhlásilo proto, že stávající ředitelce končí k 30. 6. 2019 její šestileté funkční období. V konkursní komisi byli zástupci města (zřizovatele), Školské rady, České školní inspekce, Středočeského kraje, a nezávislý odborník v oboru. Do konkursu se přihlásil pouze jediný uchazeč, Mgr. Václav Barták (současný zástupce ředitelky), který splnil všechna kvalifikační kritéria, takže konkursní komise shledala, že je pro výkon funkce vhodný. Následně byl tedy jmenován do funkce ředitele starostkou města, a to k 1. 7. 2019 na dalších šest let. Více informací o něm přineseme v některém dalším čísle BZ.