Úvodní stránka » Aktuality » POZOR, ŘSD chystá částečnou dopravní uzavírku kvůli úpravám buštěhradského kruhového objezdu!

7.3.2019

ŘSD plánuje od 18. do 31. 3. 2019 úpravu nového kruhového objezdu na kraji Buštěhradu. Přestože původně se dodavatel dopravního značení snažil prosadit objížďku přes Buštěhrad pro nákladní vozidla (nejdříve přes Kladenskou a Hřebečskou, pak přes Tyršovu ulici), tuto objížďku přes město jsme NEPOVOLILI.  V důsledku toho bude na kruhovém objezdu umístěn čtyřcestný semafor, který výrazně zpomalí dopravu na komunikaci I/61. Domníváme se však, že pro obyvatele Buštěhradu je to menší zlo, než kdyby nám jezdily náklaďáky centrem města, kolem mateřské školky a základní školy. Doporučujeme, aby buštěhradští volili cestu na Kladno přes průmyslovou zónu nebo přes Vrapice, aby se kruhovému objezdu zcela vyhnuli. Zároveň dojde v Kladně k několika dalším uzavírkám - viz obrázek v příloze.