Úvodní stránka » Aktuality » Ještě stále jsou občanům zdarma k dispozici kompostéry!

Ještě stále jsou občanům zdarma k dispozici kompostéry!

19.12.2018

Po první vlně, kdy byla o kompostéry doslova pranice, nastala naopak situace, že 51 lidí, kteří si kompostéry původně objednali, si je nevyzvedlo. Nabízíme tedy kompostéry dalším zájemcům. Pokud chcete od města zdarma kompostér, zavolejte panu Veselému do Technických služeb, tel. 601556519, a na odběru kompostéru se domluvte individuálně (je pak potřeba pouze podepsat smlouvu o výpůjčce a následném darování). Kompostér můžete umístit na jakýkoliv svůj pozemek v rámci katastru města Buštěhradu. K dispozici nyní je: 10 ks kompostérů 1100 l, 19 ks kompostérů 1400 l, 21 ks kompostérů 2000 l. Touto nabídkou se město snaží předcházet vzniku bioodpadu – je praktické, když co nejvíce bioodpadu doma proměníte na kompost, který na zahrádce snadno zužitkujete, než abyste platili za hnědou popelnici nebo pak bioodpad vozili do kontejneru.