Úvodní stránka » Aktuality » Uzavírka Tyršovy ulice - AKTUÁLNÍ

Uzavírka Tyršovy ulice - AKTUÁLNÍ

12.9.2018

Od 18. 9. do 30. 11. 2018 dojde k úplné uzavírce Tyršovy ulice v úseku kolem křižovatky Tyršovy a Náměstí. Důvodem je stavba společnosti BEMETT - napojení nově plánované obytné lokality za pivovarskými sklepy na splaškovou kanalizaci, a budování nové dešťové kanalizace v tomto úseku.

I. ETAPA: 18. 9. - 17. 10. 2018 bude uzavřena část silnice III/00719 (Tyršova ul.) v úseku mezi křižovatkou s ulicí Revoluční po křižovatku se silnicí III/10145 (směr Stehelčeves), neprůjezdný bude pouze úsek dotčený stavbou, ostatní úseky budou označeny jako slepá pozemní komunikace. objížďka bude vedena přes Stehelčeves a Vrapice.

II. ETAPA: 29. 10. - 30. 11. 2018 bude uzavřena silnice III/00719 (Tyršova ul.) v úseku mezi křižovatkou s ulicí Revoluční po křižovatku s Náměstím. Objížďka přes Náměstí bude možná.

Vyjednat, aby uzavírka byla pouze částečná, se bohužel nepodařilo (údajně to z technologických důvodů není možné).

Školní autobusy budou z tohoto důvodu jezdit Palackého a Revoluční ulicí, a proto zde budou dočasně umístěny zákazy zastavení, protože autobusy by se zde nevytočily. Prosíme o respektování těchto zákazů!