Úvodní stránka » Aktuality » Město Buštěhrad přijme nového pracovníka/pracovnici na pozici asistent/asistentka prevence kriminality (APK)

6.8.2018

Město Buštěhrad přijme nového pracovníka/pracovnici na plný úvazek na pozici asistent/asistentka prevence kriminality (APK), nástup možný ihned. Jde o pracovní pozici placenou Úřadem práce (hrubá mzda cca 15 tis. Kč.) po dobu jednoho roku. Asistenti chodí ve dvojici, náplní jejich práce jsou celodenní pochůzky po městě, dohlížení na dodržování pořádku, v ranních hodinách hlídkování před základní školou. APK však nemá pravomoc, jako policista, všechny situace řeší pouze verbálně. Zájemce o tuto práci musí být evidován na Úřadě práce. Práce je vhodná pro všechny, kdo mají dobré komunikační schopnosti, nutným předpokladem je schopnost celodenních pochůzek. Kvalifikace není nutná (APK bude vyškolen).