Oficiální stránky města Buštěhradu - úvodní stránka

Výběr jazyka / Select your language / Sprachauswahl / Selezione della lingua

Vyhledávání

Úvodní stránka » Aktuality » Nabídka práce - uklízeč/uklízečka v UCEEB

Nabídka práce - uklízeč/uklízečka v UCEEB

2.7.2018

Hledáme nového šikovného kolegu/ kolegyni na pozici „uklízeč/ uklízečka“ do moderního výzkumného centra na okraji Buštěhradu.

Náplň práce:

  • Úklid kanceláří, společných i venkovních prostor
  • Úklid laboratoří

Požadujeme:

  • Zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • Smysl pro pořádek
  • Proaktivní přístup
  • Příjemné vystupování
  • Fyzická zdatnost a psychická odolnost
  • Chuť pracovat mezi lidmi

Nabízíme:

  • Možnost ranních anebo odpoledních směn
  • 6 týdnů dovolené, stravenky a příspěvky na jazykové kurzy
  • Práci v moderních, příjemných a klimatizovaných prostorech
  • Práci na plný úvazek
  • Práci v zajímavé oblasti a v přátelském kolektivu
  • Společné kulturní a sportovní akce
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt:
UCEEB ČVUT, gabriela.urbaskova@cvut.cz, tel.: 608 700 206, do předmětu zprávy v e-mailu prosím napište: “Uklízeč/ka”