Oficiální stránky města Buštěhradu - úvodní stránka

Výběr jazyka / Select your language / Sprachauswahl / Selezione della lingua

Vyhledávání

Úvodní stránka » Aktuality » Nabídka přivýdělku - zástup ostrahy objektu v UCEEB

Nabídka přivýdělku - zástup ostrahy objektu v UCEEB

2.7.2018

Ppříležitostný přivýdělek - vhodné pro důchodce a studenty.

Hledáme nového kolegu/ kolegyni na příležitostný zástup ostrahy objektu výzkumného centra  v moderním prostředí na okraji Buštěhradu.

Náplň práce:

  • Kontrola vnitřních a vnějších prostor objektu, pravidelné pochůzky
  • Práce na recepci
  • Ovládání zabezpečovacích systémů
  • Řízení služebního motorového vozidla

Požadujeme:

  • Spolehlivost a samostatnost
  • Časovou flexibilitu a ochotu pracovat 12-ti hodinové směny
  • Schopnost klidného řešení neočekávaných situací
  • Dobrou fyzickou zdatnost
  • Aktivní řidič sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní vztah formou dohody o provedení práce
  • Práci v zajímavé oblasti a v přátelském kolektivu
  • Společné kulturní a sportovní akce
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt:

UCEEB ČVUT, gabriela.urbaskova@cvut.cz, tel.: 608 700 206,  do předmětu zprávy v e-mailu prosím napište: “Ostraha”