Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad » Kalendář akcí » 21.5.2017

Kalendář akcí: 21.5.2017

Společenské akce

Jarní aneb Letnicový jarmark mezi rybníky

Čas: 10:00 - 17:00

Místo konání: Na Babkách

Pořadatel: Buštěhradské fórum, Kulturní výbor

V neděli 21. 5. zveme všechny zájemce na tradiční Jarní aneb Letnicový jarmark mezi rybníky, který své brány otevře jako vždy Na Babkách od 10.00 do 17.00 hodin.

Organizátoři letošního letnicového jarmarku Buštěhradské fórum ve spolupráci s Kulturním výborem města Buštěhradu k dnešnímu dni hlásí registrovaných26 stánkařů s pestrou nabídkou od sladkých i slaných pochutin pečených, vařených, smažených, grilovaných, pražených a nakládaných. Ke koupi budou i rukodělné a řemeslné domácí výrobky ze dřeva, hrnčířské hlíny a keramiky, textilu a dekorativních materiálů. Nebudou chybět již tradiční dětské dílničky RC Pelíšek a dalších tradičních organizátorů.

Kulturní program nabídne vystoupení malých umělců z a ZUŠ Buštěhrad, po kterých bude následovat taneční číslo Buštěhradských Šťabajzen, a seznámíme se s novinkami oblíbených psích léčitelů při prezentaci canisterapie.

Své překvapení – Strašidelný stan- připravuje i ochotnický spolek Divadla KiX, který poprvé zapojí i ctěné členky a členy dětského divadelního studia KiXindlíci.

Buštěhradský letnicový jarmark otevře své brány na tradičním místě na Babkách10.00 hodin a skončí v 17.00 hodin.

Jste srdečně vítáni!

Ke stažení: