Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: Diskutujte se starostkou

Autor: Daniela Javorčeková

Datum: 17. 04. 2018 12:07

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: Diskutujte se starostkou

Autor: Vladimír Novák

Datum: 17. 04. 2018 11:25

 

 Událo se, fotografie z akcí

Současná česká mozaika - vernisáž výstavy

Dne 4. 4. 2018 se od 18:00 konala v galerijních prostorech Sýpky Buštěhrad vernisáž výstavy Současná česká mozaika. Doputovala k nám z muzea v Mimoni.
A jak si k našla cestu do Buštěhradu?

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Buštěhradský zámek poskytne výhledově zázemí i spolkům

Buštěhradský zámek, který se po letech vrátil do majetku města, bude podroben dalším etapám nákladné rekonstrukce. Aby cenná památka mohla dobře sloužit nejen místním obyvatelům, bude zapotřebí investovat desítky milionů korun. V současné době je buštěhradský zámek opraven pouze zčásti, přičemž v západním křídle je už řadu let městský úřad.

Autor: Kateřina Husárová, Kladenský deník, datum: 13.2.2018