Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: Stavba Vědeckotechnického parku Buštěhrad

Autor: Daniela Javorčeková

Datum: 08. 06. 2017 08:36

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: Stavba Vědeckotechnického parku Buštěhrad

Autor: Jitka

Datum: 08. 06. 2017 05:54

 

 Událo se, fotografie z akcí

Návštěva Českého Krumlova

Celkem 41 účastníků navštívilo v neděli 11. června Český Krumlov. Cílem bylo hlavně představení v otáčivém divadle na inscenaci Psa baskervillského, jako vrcholu dne. Mezi tím však skupina z Buštěhradu navštívila po výborném obědě v Českých Budějovicích i jedno z největších a nejhezčích náměstí v tomto městě. V Českém Krumlově se skupina rozdělila na návštěvu dvou okruhů na zámku a skupinu, která se zúčastnila exkurze do grafitových dolů vybavena výstrojí včetně helmy a světla. Někteří zvolili i pohodovou procházku po Krumlově. Kdo nezažil otáčivé hlediště v Krumlově, o hodně přišel, dojmy zůstanou ještě dlouho v myslích a vzpomínkách všech, co se úspěšného výletu zúčastnili. Organizovala Halina Mudrová za kulturní výbor a Jiří Janouškovec za spolek Buštěhradské fórum.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Buštěhradský sbor zpívá již čtyřicet let

Smíšený pěvecký sbor města Buštěhradu oslavil jubilejní čtyřicáté výročí. Při této příležitosti uspořádal v sálu buštěhradského zámku velkolepý koncert.

Autor: Jan Brabec, Kladenský deník, datum: 22.6.2017