Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: stavba na Chmelnici

Autor: mart.fish

Datum: 22. 09. 2017 12:35

Sekce: Obecné fórum

Předmět zprávy: Re: stavba na Chmelnici

Autor: Daniela Javorčeková

Datum: 22. 09. 2017 11:28

 

 Událo se, fotografie z akcí

Zahajovací koncert klubu přátel hudby Buštěhrad

Zahajovací koncert klubu přátel hudby Buštěhrad "Sousedé sousedům" se opravdu vydařil. Už to, že zcela zaplnil sál v našem zámku svědčí o tom, že nově založený klub zde zapustí kořeny.  Místní se rádi přijdou opět podívat, a poslechnout si své sousedy, kteří se předvedli jako opravdoví profesionálové.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Zlodějka nechutným způsobem v Buštěhradě obrala manželský pár seniorů o 36 tisíc

Neznámá žena zneužila dobré vůle důchodců. Vstoupila na jejich pozemek pod záminkou, že by si ráda natrhala jablka z jejich zahrady. Poté se vetřela do domu, odkud v nestřežený moment odcizila seniorům 36 tisíc korun v bankovkách.

Autor: (jk), Kladenské listy, datum: 4.10.2017