Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Náš Buštěhrad

Náš Buštěhrad

Vítejte v "neúřední" sekci stránek, která je zaměřena na každodenní život občanů Buštěhradu. Naleznete zde informace o tom, jaké akce se připravují i články a fotografie z akcí již proběhlých. Nabízíme kontaktní informace a stručné vizitky spolků a zájmových organizací, včetně sportovních, působících na území města a mnoho dalších praktických informací. Adresář firem se sídlem na území města je všem místním firmám i drobným živnostníkům k dispozici k bezplatné prezentaci. Podívat se můžete i co o nás píší jinde. A pokud cítíte potřebu se k dění ve městě osobně vyjádřit, navštivte diskusní fórum nebo facebookové stránky Buštěhradu.

 Diskusní fórum

Sekce: Bezpečnost v Buštěhradě

Předmět zprávy: Re: Bezpečnost v Buštěhradě

Autor: Daniela Javorčeková

Datum: 10. 04. 2017 08:42

Sekce: Bezpečnost v Buštěhradě

Předmět zprávy: Re: Bezpečnost v Buštěhradě

Autor: Marcela Mikšovicova

Datum: 09. 04. 2017 20:39

 

 Událo se, fotografie z akcí

Z pohádky do pohádky 12.4.

Ve středu 12. dubna se konala slavnostní vernisáž dětské výtvarné soutěže „Z pohádky do pohádky“ v městské knihovně. Z celkového počtu 220 dětských obrázků byli vyhlášeni tři vítězky a jeden vítěz. Vystavená dílka už natrvalo zdobí dětské oddělení knihovny Buštěhrad.

Celý článek »

 

 Výběr z tisku

Sluníčko vytáhlo lidi z Buštěhradu do masopustního průvodu

Je čas připomenutí tradičních zvyků. V dnešní době a nejen v Buštěhradě, se snaží pár jedinců o znovuzrození masopustních tradic.

Autor: Břetislav Kostka, Kladenský deník, datum: 5.3.2017