Oficiální stránky města Buštěhradu - úvodní stránka

Výběr jazyka / Select your language / Sprachauswahl / Selezione della lingua

Vyhledávání

Úvodní stránka » Aktuality » Základní informace o připravované integraci dopravy v oblasti Kladenska k termínu 26. 8. 2017.

Základní informace o připravované integraci dopravy v oblasti Kladenska k termínu 26. 8. 2017.

12.7.2017

Dobrý den,

na webové stránce https://pid.cz/integrace-kladenska/

byly zveřejněny základní informace o připravované integraci dopravy v oblasti Kladenska k termínu 26. 8. 2017. Najdete zde jak základní informace o změnách linkového vedení, o tarifu i jízdném (včetně příkladů cen jízdného a mapy tarifních pásem), tak i schémata a mapky nově integrovaných oblastí. Postupně zde budou doplňovány další informace včetně jízdních řádů (prozatím jsou zveřejněny pouze návrhy).

Naše organizace bude také připravovat rozsáhlou informační kampaň včetně tištěných letáků a brožur, které Vám zdarma v předstihu doručíme v požadovaném množství. Zatím ještě není rozhodnuto, co vše se bude pro cestující vydávat, určitě ale počítáme s infomateriály, kde budou základní informace o tarifu, mapa oblasti a také jízdní řády, nebo alespoň jejich výňatky...

Nyní Vás poprosíme alespoň o šíření odkazu na webové stránky (https://pid.cz/integrace-kladenska/) se souhrnnými informacemi o integraci Kladenska.

 

Děkuji za spolupráci, s pozdravem

Ing. Filip Drápal | odbor marketingu

vedoucí odboru, tiskový mluvčí

 

Regionální organizátor Pražské integrované dopravy

Rytířská 406/10, 110 00, Praha 1

tel.: +420 234 704 593 | mobil: +420 602 379 792 | e-mail: drapal.filip@ropid.cz