Úvodní stránka » Aktuality » Město Buštěhrad přijme nového pracovníka na pozici asistent prevence kriminality

27.6.2017

Město Buštěhrad přijme nového pracovníka na plný úvazek na pozici asistent prevence kriminality (APK), nástup možný ihned. Jde o pracovní pozici placenou Úřadem práce (hrubá mzda cca 15 tis. Kč.). Asistenti chodí ve dvojici, nápní jejich práce jsou celodenní pochůzky po městě, dohlížení do dodržování pořádku, v ranních hodinách hlídkování před základní školou. APK však nemá pravomoc, jako policista, všechny situace řeší pouze verbálně. Zájemce o tuto práci musí být evidován na Úřadě práce. Práce je vhodná pro všechny, kdo mají dobré komunikační schopnosti, nutným předpokladem je schopnost celodenních pochůzek. Kvalifikace není nutná (APK bude vyškolen).