Úvodní stránka » Aktuality » Výsledky výběrového řízení na ředitele ZUŠ Buštěhrad

Výsledky výběrového řízení na ředitele ZUŠ Buštěhrad

12.5.2017

Dnes 12. 5. 2017 proběhl konkurs na ředitele ZUŠ Buštěhrad. Do konkursu se přihlásili tři uchazeči, všichni tři splnili formální náležitosti předepsané podmínkami konkursu a byli pozváni k ústnímu pohovoru. Poté konkurzní komise posoudila vhodnost uchazečů (všichni byli shledáni jako vhodní), a pomocí bodování stanovila jejich pořadí. Starostka města tentýž den rozhodla o jmenování nového ředitele – je jím Martin Fila MgA., klavírista žijící v Buštěhradě. Starostka rozhodla v souladu s doporučením konkurzní komise, neboť p. Fila se umístil mezi uchazeči na prvním místě. V konkurzní komisi byli zástupci zřizovatele, krajského úřadu, České školní inspekce, ZUŠ Buštěhrad, a nezávislý odborník v oblasti státní správy.

Městský úřad